Každou z mandal můžeš malovat kolikrát potřebuješ.
Udělej si chvilku pro sebe.
Mandalu vymaluj podle intuice.
Mám velkou radost, že mohu tvořit mandaly, které jsou součástí mého a doufám, že i Tvého života.
Mandaly budou opět každý měsíc, ale i když bude mandala na určitý měsíc, je možné si ji malovat podle potřeby po celý rok .
A pokud budeš chtít, můžeš je využívat i další roky .
Samozřejmě si ji můžeš malovat i vícekrát.
Pro tento rok (2026) je téma mandal JÁ JSEM......
Jinak se nic nemění , vše je dovoleno, vše je v pořádku-malujeme podle intuice a užijeme si chvilku pro sebe.
Věřím, že se Tě budou mandaly líbit.
S láskou Monika